تبلیغات
راهکارهای موفقیت

مرجع ارائه آموزشهای روزانه و رایگان در حوزه ی پیشرفت شخصی و راهکارهای موفقیت 
پیوندهای وبلاگ
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
گاهی افراد از موفقیت تعریف های اشتباه و دشواری می کنند. بزرگان تعریف و مفهوم های یکنواختی برای کلمه موفقیت بیان کرده اند که از دیدگاه افراد معنای واقعی موفقیت نیست.
موفقیت بسیار شخصی است و معنای آن چیزی است که ما یاد می گیریم در زندگی آن را به کار بریم. در اغلب موارد ما موفقیت ها را از نظر برندگان و بازندگان تعریف می کنیم تا موفقیت و شکست را توصیف کنیم. ما همچنین ثروت، شهرت و برنده شدن در مسابقات قهرمانی را به مثابه نمونه هایی از آنچه که باید انجام دهیم تا به موفقیت دست پیدا کنیم، در نظر می گیریم. حقیقت این است که موفقیت برای یک نفر می تواند به شکست دیگری بیانجامد. من اغلب شادی را به عنوان اهداف به دست آورده ام. برای من موفقیت در رضایت از زندگی یا چیزی شبیه به آن تعریف شده است. باید اهداف را در زندگی مشخص کرد تا از طریق مشخص شدن اهداف به پیشرفت رسید. پس از اینکه اهداف را مشخص کردید با تلاش و پشتکار راه های رسیدن به آن را طی کنید. از طریق موفقیت و شکست و دستیابی به اهداف قادر به پیدا کردن جایگاه در زندگی مان می شویم.

موفقیت واقعی به این معنا نیست که شما چقدر پول داشته باشید بلکه از طریق تاثیراتی که می توانید در طول عمر خود برای دیگران ایجاد کنید آدم موفقی به حساب می آیید.

بخش بزرگی از این موفقیت به این معنی است که ما با اهدای شخصیت خود اهدافمان را دنبال می کنیم. زندگی با انجام دادن کاری که درست است و می تواند احساس خوبی در آدم ایجاد کند، معنی می شود. موفقیت همچنین باعث ایجاد روابط مثبت می شود تا ما موفقیت و شکست خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم و تاثیر مثبتی بر زندگی آنها داشته باشیم. سعی کنید بر اطرافیان خود تاثیر مثبتی بگذارید، این تاثیرات نشانه ی موفقیت شماست.
این روزها آموزش های نادرستی به افراد داده می شود مثلا به ما آموزش نمی‌دهند كه در راه موفقیت ممكن است شکست‌های موقتی بخوریم و یا ممكن است مجبور شویم برای رسیدن به هدف لحظات سختی را تجربه كنیم، بلكه به ما آموزش می‌دهند از شكست دوری‌کنیم. به ما آموزش می‌دهند شكست جزو گزینه‌های ما برای انتخاب نیست و باید از شكست مانند بیماری طاعون دوری كرد در حالی که تا شکست نباشد پیروزی و موفقیت معنا پیدا نمی کند. از این آموزش های غلط اجتناب کنید و نگذارید این آموزش ها در باورهای شما اثر بگذارد.

منبع: مثبت بینطبقه بندی: راهکارهای موفقیت،
برچسب ها: معیار موفقیت، موفقیت،
[ دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 ] [ 09:12 ق.ظ ] [ جواد تلگردی ]
.: Design By: Ahmad Heydari :.

درباره وبلاگ


مرجع ارائه آموزشهای روزانه و رایگان در حوزه ی پیشرفت شخصی و راهکارهای موفقیت